Not known Details About Тварини

Де жив Карлсон: опис місця проживання популярного чоловіка з моторчиком

До речі, їжаки – хижі тварини, в основному їдять різних комах, слимаків, ящірок, мишей, дрібних вужів. Вони не їдять яблука і грибочки, як розказується в дитячих казках чи показується в рекламі по телевізору.

подразливість у вигляді таксисів (у одноклітинних) і рефлексів (у багатоклітинних) — рухова реакція у відповідь на спрямований вплив чинника, що здійснюється клітинами чи організмами.

Як бачите, гігантський мурахоїд, що мешкає в Південній Африці, носить свого дитинча на величезному пухнастому … хвості.

Тигрів можна назвати, мабуть, найвпізнаванішими великими хижаками з сімейства котячих.…

У бегемотів народжується раз на два роки один малюк. Шість-сім місяців після народження він харчується тільки молоком матері. Малюк пересувається насилу і велику частину часу лежить, доставляючи масу клопоту турботливій матусі.

Зір у лисиць поганий, але нюх і слух дуже хороші. Наприклад, зимою миші ховаються під снігом і тому їх не видно, але лисиця чує як вони бігають чи щось гризуть і стрибає в те місце, ловлячи їх.

Сейчас читают:  Як назвати кролика дівчинку: Творчий підхід до вибору клички

Ірина Білик: біографія, рік народження, особисте життя, діти

Обов’язково подивіться пізнавальне відео від каналу «Дивуй життя» з цікавими фактами про деяких тварин Африки:

У розпал літа можна побачити, як поспішно повертається в своє гніздо їжачиха. Вона поспішає до дитинчат. Іноді їх буває чотири, іноді сім. Крихітні їжата, розміром з кульку від пінг-понгу, майже безпорадні.

Діуретики: список препаратів, механізм дії, класифікація

Сукупність тварин тієї чи іншої території вивчає фауністика. Морфологія вивчає будову, форму тіла тварин і закономірності формоутворення окремих органів; включає анатомію, ембріологію, гістологію, цитологію. Умови існування тварин і їхні взаємовідносини з навколишнім середовищем вивчає екологія, поведінку тварин у порівняльному та еволюційному плані — етологія, закономірності поширення їх на земній кулі — зоогеографія, явища мінливості і спадковості — генетика тварин.

Епітеліально-мускульний мішок складається з поздовжніх та кільцевих м'язів. Порожнина Тварини тіла не має епітеліальної вистилки, може редукуватись або заповнюватись паренхімою. Кишківник наскрізний. Видільна система протонефридіального типу або ж відсутня. Ділення рівномірне, не спіральне, в розвитку кишківника спостерігається вторинна порожнина (рот проривається незалежно від бластопори, на місці якого формується анальний отвір)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *